Hakkımızda

Bizimle tanışın.

Hakkımızda

İşiniz bize
emanet

AKN GROUP, tasarım ve içerik üretimi hizmetleri ve matbaacılık alanında 15 yılı aşkın deneyimi bulunan, bu süreçte her zaman yenilikçi ve rekabetçi çözümler üreterek sektöründe fark yaratan Sarper Akın’ın yeni markası.

AKN GROUP markasıyla artık gayrimenkul yatırım danışmanlığı ve mühendislik hizmetleri alanında da karşılaşacaksınız.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Gelin birlikte kazanalım

Ürününüze, markanıza, menkul ve gayrimenkulünüze değer katmak, kar paylaşımı modeliyle danışmanlık hizmeti almak, yatırım alanı ve yatırımcı bulmak, yüksek maliyetli profesyonelleri dönemsel olarak kendi işinizde kullanabilmek için AKN Group’u tercih edin.

Sizin için doğru içeriği, doğru mecrayı, doğru insan kaynağını ve doğru yatırımcıyı bulalım,

kar paylaşımı esasına dayanan, dijital tabanlı esnek çalışma modeli ile birlikte kazanıp  işinize değer katalım.

1.

Sarper Akın Güvencesi

2.

Alanında Uzman Ekip

3.

Güvenilir Hizmet Garantisi

4.

Dijital Teknolojik Çözümler

Sarper Akın Kimdir?

Çalışma ve yatırım hayatında 20. yılını tamamlamış, genç ama deneyimli bir endüstri mühendisi olan Sarper Akın Bilkent’te tamamladığı eğitim hayatının ardından ilk girişimini matbaacılık ve matbaa ürünleri sektörüne yaptı. Önce kendine sonra diğer yatırımcılara matbaalar kuran Sarper Akın burada edindiği deneyimi ve kazandığı birikimi gayrimenkul sektörüne aktardı. Müteahhitlik dışında kalan gayrimenkulün bütün süreçlerinde iş yaptı. Fabrika binaları alıp satarken fabrika kurmaya başlayan Sarper Akın bu süreçte endüstri mühendisi de olmanın sağladığı avantajla fabrika sahiplerine yatırım, kurulum ve planlama hizmetleri vermeye başladı. 20 yıldır kazandıklarını sadece işine yatıran, yalnızca iş yaptığı alanlarda görünür olan Akın artık AKN GROUP ile birikim sahibi olduğu hizmetleri ve profesyonel kadrosunu konsolide ediyor. Dijitalin “Her şey” olduğu çağımızda AKN GROUP’a artık herkes ulaşabilecek.

AKN Group İletişim Bilgileri

Ya da bizi arayın:

0850 309 66 82